Indulona Sensi Care

Ošetrujúce tekuté mydlo s magnóliou a panthenolom. Pre citlivú pokožku.

Nový rad ošetrujúcich tekutých mýdiel je určený pre efektívne a šetrné čistenie rúk. Tekuté mydlá s prírodnými ingredienciami s hydratačným a ošetrujúcim účinkom zanechávajú pokožku rúk čistú, jemnú a vláčnu.

Charakteristika

Indulona Ošetrujúce tekuté mydlo SENSI CARE s magnóliou a panthenolom bolo špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovalo účinné čistenie a jemnú starostlivosť aj citlivej pokožke rúk. Zloženie obohatené o hydratačné zložky zanecháva po umytí pokožku rúk jemnú a vláčnu. Vhodné na každodenné použitie, pre celú rodinu. Pre citlivú pokožku. Dermatologicky testované. S 97 % biologicky odbúrateľných zložiek (ľahko biologicky odbúrateľné zložky podľa OECD301 vrátane vody).

Spôsob použitia

Naneste na vlhké ruky, umývajte ich minimálne 40 sekúnd, potom opláchnite. Nezabudnite na vrchnú časť rúk, oblasť medzi prstami a nechty. Zabráňte kontaktu s očami. Iba na vonkajšie použitie.

Skladovanie

Skladujte pri teplote 15 - 25 °C, chráňte pred slnečným žiarením.

Zloženie

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Butylene Glycol, Calcium Pantothenate, Citric Acid, Coco-Glucoside, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Glucose, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Inositol, Lactic Acid, Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide, Magnolia Officinalis Flower extract, Niacinamide, Panthenol, Parfum, PEG-4 Rapeseedamide, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Tocopherol, Benzoic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid.

Balenie

EKO balenie 500 ml - šetríme vašu peňaženku i životné prostredie.