Indulona Original

Ošetrujúce tekuté mydlo s bavlnou a panthenolom. Pre všetky typy pokožky.

Nový rad ošetrujúcich tekutých mýdiel je určený pre efektívne a šetrné čistenie rúk. Tekuté mydlá s prírodnými ingredienciami s hydratačným a ošetrujúcim účinkom zanechávajú pokožku rúk čistú, jemnú a vláčnu.

Charakteristika

Indulona Ošetrujúce tekuté mydlo ORIGINAL s bavlnou a panthenolom bolo špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovalo účinné čistenie a jemnú starostlivosť pokožke rúk. Zloženie obohatené o hydratačné zložky zanecháva po umytí pokožku rúk jemnú a vláčnu. Vhodné na každodenné použitie, pre celú rodinu. Pre všetky typy pokožky. Dermatologicky testované. S 97 % biologicky odbúrateľných zložiek (ľahko biologicky odbúrateľné zložky podľa OECD301 vrátane vody).

Spôsob použitia

Naneste na vlhké ruky, umývajte ich minimálne 40 sekúnd, potom opláchnite. Nezabudnite na vrchnú časť rúk, oblasť medzi prstami a nechty. Zabráňte kontaktu s očami. Iba na vonkajšie použitie.

Skladovanie

Skladujte pri teplote 15 - 25 °C, chráňte pred slnečným žiarením.

Zloženie

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Glycerin, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Disodium EDTA, Glyceryl Oleate, Gossypium Hirsutum Extract, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide, Panthenol, Parfum, Sodium Sulfate, Styrene/Acrylates Copolymer, Tocopherol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Citronellol, Linalool.

Balenie

Praktické 300ml balenie s pumpičkou.