Indulona ATOPIREDU

Vysoko účinný telový krém bol špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o extrémne suchú a citlivú pokožku so sklonom k atopii. Pomáha zmierniť príznaky extrémne suchej pokožky - vysušenie, drsnosť a svrbenie. Tento krém je tiež vhodný pre jemnú pokožku bábätiek – okamžite upokojuje a pomáha zmierniť vyrážku pod plienkami.

Charakteristika

Ošetrujúci telový krém INDULONA ATOPIREDU bol špeciálne vyvinutý tak, aby poskytol pokročilú starostlivosť prejavom extrémne suchej pokožky. Vysoko hydratačné a upokojujúce zloženie bez parfumácie pomáha dodať komfort citlivej pokožke so sklonom k atópii. Okamžite pomáha zmierniť vysušenie, drsnosť a pocit svrbenia. So 45 % vazelíny a 3,8 % lanolínu poskytuje pokožke dlhotrvajúcu ochranu, pomáha obnoviť jej ochrannú bariéru, hydratuje a tým napomáha hojeniu suchej pokožky a zanecháva ju hydratovanú po dobu 48 hodín. Vhodný na každodenné použitie. Pre celú rodinu, vhodný pre bábätká. Pre všetky typy pokožky. Bez parfumácie. Dermatologicky testované. Testované pod dohľadom pediatra. Vyvinuté s cieľom minimalizovať riziko alergických reakcií.

Spôsob použitia

Aplikujte krúživými pohybmi na čistú pokožku tela. Aplikáciu opakujte kedykoľvek podľa potreby. Uchovávajte výrobok mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie.

Skladovanie

Skladujte pri teplote 15-25 °C, chráňte pred slnečným žiarením.

Zloženie

PETROLATUM, AQUA, LANOLIN, PARAFFINUM LIQUIDUM, CETEARYL ALCOHOL, CHOLESTEROL, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, BHT, METHYLPARABEN.

Balenie

200 ml