Indulona Original miniatúra

Tradičná receptúra bez konzervačných látok pre intenzívnu starostlivosť.

Charakteristika

Krém na ruky INDULONA ORIGINAL bol špeciálne vyvinutý tak, aby poskytol okamžitú úľavu a hydratáciu suchej, veľmi suchej a popraskanej pokožke. Vysoko hydratačné zloženie s obsahom 45 % vazelíny, 3 % lanolínu a prírodných esenciálnych olejov pokožku intenzívne hydratuje, zvláčňuje a napomáha jej hojeniu. Poskytuje jej dlouhotrvajúcu ochrannú starostlivosť pred chladným i drsným počasím a posiluje jej prirodzenú ochrannú bariéru. Vhodný na každodenné použitie. Dermatologicky testované. 24H hydratácia. Upokojená pokožka od 1. aplikácie*. Okamžitá hydratácia pokožky je zvýšená o 38 %*. Pokožka je jemnejšia a hladšia, jej drsnosť je redukovaná; 92 %**. *Klinický inštrumentálny test pod kontrolou dermatológa; 10 osôb s normálnou a suchou pokožkou. **Sebahodnotenie pod kontrolou dermatológa; 25 osôb s normálnou a suchou pokožkou.

Spôsob použitia

Krém naneste v primeranej vrstve na čistú pokožku, dobre rozotrite a nechajte vstrebať. Ošetrenie doporučujeme opakovať niekoľkokrát denne.

Skladovanie

Skladujte pri teplote 15-25 °C, chráňte pred slnečným žiarením.

Zloženie

Petrolatum, Aqua, Lanolin, Paraffinum liqiudum, Cetearyl alcohol, Cholesterol, Parfum, Tocopherol, Tocopheryl acetate, BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool.

Balenie

30 ml