Indulona SOS ochranná

SOS ochrana pred vonkajšími vplyvmi. S antimikrobiálnou zložkou.

Charakteristika

Krém na ruky INDULONA SOS OCHRANNÁ bol špeciálne vyvinutý tak, aby zabránil vysušovaniu pokožky a zajistil jej intenzívnu ochranu a starostlivosť. Vysoko hydratačné zloženie je obohatené o 3 % glycerínu a antimikrobiálnu zložku, ktorá podporuje prirodzenú rovnováhu kožného mikrobiomu. Poskytuje pokožke dlouhotrvajúcu ochrannú starostlivosť a posilňuje jej prirodzenú bariéru. Vhodný na každodenné použitie. Dermatologicky testované. 24H hydratácia. Ruky sa zdajú byť jemnejšie a hladšie už po 1 použití*. Okamžitá hydratácia pokožky je zvýšená o 28 %*. Pokožka je jemnejšia a hladšia, jej drsnosť je redukovaná; 92 %**. *Klinický inštrumentálny test pod kontrolou dermatológa; 10 osôb. **Sebahodnotenie pod kontrolou dermatológa; 25 osôb. O 7,7 % menej plastu v porovnaní s predchádzajúcim obalom (bez viečka).

Spôsob použitia

Krém naneste v primeranej vrstve na čistú pokožku, dobre rozotrite a nechajte vstrebať. Ošetrenie doporučujeme opakovať niekoľkokrát denne.

Skladovanie

Skladujte pri teplote 15-25°C. Chráňte pred slnečným žiarením.

Zloženie

AQUA, PARAFFINUM LIQUIDUM, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, PARAFFIN, PHENOXYETHANOL, C10-18 TRIGLYCERIDES, CAPRYLOYL GLYCINE, CAPRYLYL GLYCOL, CERA ALBA, CETETH-20, DECYLENE GLYCOL, LAURETH-30, PALMITIC ACID, PARFUM, PEG-75 STEARATE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM POLYACRYLATE, STEARETH-20, STEARIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, TRIDECETH-6, BHT.

Balenie

75 ml