Indulona Original

Antibakteriálny gél na ruky s Aloe vera a čajovníkom. Ničí 99,9 % baktérií za 60 sekúnd bez použitia mydla a vody.

Nový rad antibakteriálnych gélov na ruky je určený pre efektívne a šetrné čistenie rúk. Zloženie s prírodnými ingredienciami bolo špeciálne vyvinuté tak, aby zničilo 99,9 % baktérií za 60 sekúnd bez použitia mydla a vody.

Charakteristika

Indulona Antibakteriálny gél na ruky ORIGINAL s Aloe vera a čajovníkom ničí 99,9 % baktérií (vrátane Salmonella) a kvasinky Candida albicans za 60 sekúnd bez použitia mydla a vody. S rýchlym účinkom pre zdravú pokožku. Efektívne čistí a chráni ruky, nevysušuje pokožku.

Spôsob použitia

Naneste 3 ml gélu do dlane jednej ruky a vtierajte do rúk po dobu 30 sekúnd, až do sucha. Ihneď opakujte ešte raz. Neoplachujte. Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívajte na poranenú pokožku alebo v prípade kožných ochorení. Dohliadajte na deti do 6 rokov pri používaní tohto produktu, aby ste zabránili požitiu. Vyhnite sa kontaktu s oblečením, môže spôsobiť zmenu farby. Používajte dezinfekcie bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. Nebezpečenstvo. Veľmi horľavá kvapalina a pary. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
howTouse

Skladovanie

Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie

Účinná látka: Etanol 65,28 g/100 g (CAS 64-17-5; EC 200-578-6).

Balenie

Praktické 500ml balenie s pumpičkou.