Indulona Čistiaci gél s panthenolom

Rýchle a jednoduché čistenie rúk bez použitia mydla a vody.

Nový rad čistiacich gélov je určený pre čistenie rúk bez použitia mydla a vody. Čistiacé gély s vysokým obsahom alkoholu a ingredienciami s upokojujúcim a ošetrujúcim účinkom čistia a chránia ruky a osviežujú pokožku.

Charakteristika

Indulona Čistiaci gél na ruky s panthenolom a vysokým obsahom alkoholu (65 %) účinne čistí ruky bez použitia mydla a vody. Odstraňuje nečistoty, osviežuje pokožku a chráni oblasť rúk. Obsiahnutý panthenol je známy svojimi ošetrujúcimi a hydratačnými účinkami. So sviežou citrusovou vôňou. Pre všetky typy pokožky.

Spôsob použitia

Indulona Čistiaci gél na ruky s panthenolom a vysokým obsahom alkoholu (65 %) účinne čistí ruky bez použitia mydla a vody. Odstraňuje nečistoty, osviežuje pokožku a chráni oblasť rúk. Obsiahnutý panthenol je známy svojimi ošetrujúcimi a hydratačnými účink

Skladovanie

Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie

ALCOHOL DENAT., AQUA, AMINOMETHYL PROPANOL, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, POLYSORBATE 20, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, PANTHENOL, PARFUM, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, CI 42051.

Balenie

Vreckové 80ml balenie, ideálne do kabelky a na cesty.