Ocenenie Superbrands 2016 pre značku Indulona!

Značka Indulona, ktorá už viac ako 65 rokov vyrába obľúbené krémy na ruky, získala prestížne ocenenie Superbrands 2016.

Titul Superbrands, ktorý je v Českej republike udelovaný po svojom obnovení už štvrtým rokom, získavajú len značky, ktoré prejdú viackolovým výberovým konaním, ktoré pozostáva, mimo iné, zo spotřebitelského výskumu agentury GfK. V poslednej fáze má rozhodujúce slovo expertná komisia Brand Council. Tú tvoria profesionáli z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumu. Bernou mincou pri rozhodovaní sú atribúty ako známosť, budovanie značky, inovácie či prestíž.

Ocenenie Superbrands 2016 pre značku Indulona je potvrdením toho, že nedávny relaunch krémov na ruky bol správnym krokom a vidia to tak nie len zákazníci, ale aj odborná sféra.

„Toto ocenenie si veľmi vážime a sme veľmi radi, že našu poctivú prácu oceňujú spotrebitelia i odborníci. Indulona už viac ako polstoročie prináša zákazníkom výrobky farmaceutickej kvality, s prvotriednymi ingredienciami, vyrábané za prísnej kontroly a pod neustálym dohľadom. Na jej účinky sa spoliehajú tisíce spokojných spotrebiteľov. Obľúbené krémy na ruky naviac nedávno dostali nový dizajn a vhľad a pre veľký záujem spotrebiteľov o značku plánujeme už čoskoro uviesť novinky. Ocenenie Superbrands pre nás znamená záväzok do budúcnosti – i naďalej budeme prinášať kozmetické výrobky farmaceutickej kvality šité na mieru našim zákazníkom.“ hovorí marketingový riaditeľ značky Indulona, Richard Král.