Indulona už nie je len krémom na ruky

Krémy Indulona sú jedny z mála kozmetických výrobkov, ktoré sa vyrábajú za najprísnejších hygienických podmienok porovnateľných s výrobou farmaceutických liečiv. Zdroj: Tv SME

Kvalita Indulony sa opiera predovšetkým o unikátnu prírodnú vazelínu a originálnu, špeciálne upravovanú farmaceutickú vodu. Aj preto sú jej zákazníci verní už takmer 70 rokov.

  

Výrobca Indulony - spoločnosť Saneca Pharmaceuticals teraz prichádza s novým produktovým portfóliom starostlivosti o telo, ktoré tvorí celkovo sedem produktov. V kategórii telových mliek ide o štyri novinky: vyživujúce telové mlieko Indulona original, hydratačné telové mlieko Indulona olivová, regeneračné telové mlieko Indulona nechtíková a zjemňujúce telové mlieko Indulona marhuľová. Kategóriu telových krémov tvoria vyživujúci telový krém Indulona original a hydratačný telový krém Indulona olivová. Súčasťou nového produktového radu je aj Indulona ochranná - krém na nohy. Všetky nové produkty si bude možné zakúpiť už od mája 2016.Zdroj: Tv SME, 3. máj, pôvodný článok tu.