Jedinečnost

Predali sme už viac ako pol miliardy túb krémov Indulona. A napriek tomu sme doteraz nezaznamenali jedinú alergickú reakciu alebo nežiaduce vedľajšie účinky. Ako sa nám to podarilo?

Mimoriadna kvalita

Mimoriadna kvalita

V päťdesiatych rokoch Indulonu nazývali zázračným krémom. A nazývajú ju tak i dnes. Kvalita receptúry krémov Indulona zostáva dodnes výnimočne vysoká v porovnaní s ostatnými kozmetickými prípravkami pre starostlivosť o ruky. Indulona je naviac vhodná pre všetky vekové kategórie, aj pre deti od 3 rokov.

Dermatologický pôvod

Dermatologický pôvod

Indulonu Original vyvinul tím uznávaných dermatológov. Vďaka širokému rozsahu prospešných účinkov sa po zásluhe presadila ako kozmetický prípravok. Každý nový typ krému Indulona naďalej prechádza dôkladným dermatologickým testovaním.

Vhodná pre citlivú pokožku

Vhodná pre citlivú pokožku

V Indulone original nenájdete žiadne konzervačné látky či alergény. Naopak vysoký podiel prírodnej vazelíny z nej robí ideálny krém aj pre citlivú pokožku. Indulona je veľmi obľúbená aj u mamičiek malých detí.

Vysoká kvalita výroby

Vysoká kvalita výroby

Indulona sa vyrába pod dohľadom odborníkov a je samozrejmosťou, že moderná, plne automatizovaná výroba prebieha v prostredí s najprísnejšími hygienickými štandardmi.

Rastlinné výťažky

Rastlinné výťažky

Indulona nechtíková obsahuje extrakt z kvetu nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis) a Indulona olivová obsahuje extra panenský olivový olej, ktorý je získavaný výhradne zo zrelých plodov olivovníka európskeho (Olea europaea). Ďalšie varianty Indulony obsahujú marhuľový olej alebo výťažok z rumančeku kamilkového.

Kontrola kvality

Kontrola kvality

Výroba Indulony podlieha pravidelnej a dôkladnej kontrole, hodnoteniu a testovaniu. U všetkých typov krémov pravidelne sledujeme chemické, fyzikálne a mikrobiologické vlastnosti.